Alastyr ile Yüksek Performanslı Bulut Sunucu Çözümleri
Release Date: 3 June 2024 | Updated Date: 3 June 2024

Yeni Üyelere Özel: 1 Yıllık % 5 İndirim Kupon Kodu
VIPOYILLIK5 Copy Code

Valid Till: Süresiz

Alastyr Cloud Server: Yeni Üyelere Özel % 5 İndirim ve Aylık 3,42 Dolardan Başlayan Fiyatlar

Bulut Sunucular ile Geleceği Yakalayın

Dijital dünyada işinizi bir adım öne taşımak, artık Alastyr Cloud Server servisleri ile daha kolay ve daha erişilebilir. %100 SSD Storage performansı ve ücretsiz kontrol paneli ile bulut sunucularımız, işletmenizin ihtiyaçlarını karşılamak için mükemmel bir çözüm sunuyor.

Bulut Sunucu

Yeni nesil cloud mimarisi ile donatılmış olan sunucularımız, hızlı ve kesintisiz hizmet sağlamak amacıyla Dell, Cisco ve SuperMicro gibi lider markaların donanımları kullanılarak hazırlanmıştır. Intel ve AMD’nin kurumsal kullanıma uygun işlemcileriyle güçlendirilmiş bu sunucular, projelerinizde en yüksek performansı elde etmenize olanak tanır.

Alastyr Cloud Server servisleri, esnek kaynak yönetimi ve gelişmiş kontrol paneli ile işinizi buluta taşımanız için gereken tüm araçları sunar. Her seviyede web projeniz için uygun fiyatlı ve yüksek performanslı on farklı cloud server planı arasından seçim yapabilirsiniz.

Üstelik, yeni üyelerimize özel bir yıl ve üzeri alımlarda %5 indirim fırsatı da sunuyoruz. “VIPOYILLIK5” kodunu kullanarak bu avantajdan yararlanabilirsiniz.

Ayda yalnızca 3,42 dolardan başlayan fiyatlarla bulut sunucularıyla tanışın, işinizi dijital dünyada güvenle büyütün.

Bulut Sunucu Nedir?

Bulut sunucu, yüksek performanslı sunucuların sanallaştırma teknolojisi ile RAM, Disk, CPU gibi kaynaklarının sanal ortamdan elde edildiği ve kolaylıkla ihtiyaçlara uygun hale getirilebildiği cloud server kiralama hizmetidir.

Cloud sunucu altyapısı %100 yedekli olarak çalışır. Sanallaştırma teknolojisinin vermiş olduğu avantaj sayesinde, donanımsal artırma ya da azaltma gibi işlemlerde herhangi bir kesinti yaşanmaz. Bulut sunucu kiralama servislerinde, sunulan kaynaklar, paylaşımsızdır.

Bu sayede en yüksek performans ile çalışır.

Cloud Sunucu Kurulumu Ne Kadar Sürede Gerçekleşiyor?

Cloud server kurulumu seçilen sunucu özelliklerine göre değişmekle birlikte 5 ila 30 dakika arasında gerçekleşmiş oluyor. Tüm kurulumlar, bulut sunucu satın alma adımlarından hemen sonra otomatik olarak gerçekleşiyor.

Hangi İşletim Sistemleri Bulunmaktadır?

Alastyr Bulut Sunucularda, Ubuntu, Debian, CentOs ve Windows işletim sistemi seçenekleri yer almaktadır. İşletim sistemi seçimini, cloud server satın alma adımları sırasında yapabilirsiniz.

Cloud Sunucu Yönetimi İçin Kontrol Paneli Sağlıyor musunuz?

Alastyr cloud sunucu hizmetlerinde müşteri panelinizden erişeceğiniz sunucu yönetim paneli üzerinden cPanel, Plesk, Webuzo, Webmin, Interworx, ISPConfig3, VestaCP ve CentOS Web Panel kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Cloud Sunucu ile VPS Arasındaki Fark Nedir?

Cloud Sunucu hizmetini VPS Server hizmetinden ayıran en büyük farklar, satın almış olduğunuz sunucu özelliklerin tamamını kullanabilmeniz ve bu özelliklerin diğer sunucular ile paylaşılmamasıdır.

Cloud  sunucular, diğer sunuculardan etkilenmeden tamamen izole şekilde çalışmaktadırlar.

VPS Sunucu hizmetinde, sanallaştırma yapısı gereği Windows işletim sistemi bulunmamaktadır. Cloud sunucu hizmetinde tüm sunucu paketlerinde 100 MBit hat bulunurken, Paylaşımlı Sunucu paketlerinde satın alacağınız pakete göre farklılık göstermektedir.

5/5
  44 Kişi Ziyaret Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *