Cloud Sunucu Esnek ve Performanslı Sunucular
Release Date: 6 May 2024 | Updated Date: 7 May 2024

Kaçırılmayacak Fırsat: EMC VNX Cloud Server de % 80 İndirim!
Tıkla Al! Copy Code
Yenilikçi Depolama Çözümleriyle Tanışın: EMC VNX Cloud Server Kampanyası Başladı

EMC VNX ile Güçlendirilmiş Esnek ve Ekonomik Cloud Sunucu Deneyimi

Bilgi teknolojileri alanında hızla gelişen ve dönüşen dünyamızda, işletmelerin veri depolama ve sunucu ihtiyaçları da aynı hızla değişiyor.

Bu değişime uyum sağlamak ve rekabet avantajı elde etmek isteyen işletmeler için EMC VNX kurumsal veri depolama altyapısı ile güçlendirilmiş Cloud Sunucu hizmetleri, esneklik ve ekonomik avantajlar sunuyor.

Esnek ve Performanslı Cloud Sunucu Hizmetleri

NVME M.2 SSD Disk teknolojisi sayesinde yüksek performans ve hız sunan bu Cloud Sunucu çözümleri, failover & cluster özellikleriyle de iş sürekliliği ve veri güvenliği konularında güçlü bir destek sağlıyor.

EMC’nin güvenilir depolama çözümleriyle entegre olarak sunulan bu hizmetler, ücretsiz günlük yedekleme seçenekleriyle de veri kaybı riskini minimize ediyor.

VDS – Ultra paketi, 2 Core CPU, 1 GB Ram ve 40 GB SSD/NVMe depolama alanı ile kullanıcılarına geniş bir performans ve kapasite sunarken, limitsiz trafik ve günlük yedekleme hizmetleriyle de kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

Türkcell altyapısıyla desteklenen bu hizmetler, güvenilir ve hızlı bir internet erişimi sağlıyor.

Cloud Sunucu hizmetlerinin sunduğu avantajlar arasında en dikkat çekici olanı, sanallaştırma teknolojisinin kullanılmasıyla yönetim ve kaynak değişikliklerinin hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmesidir.

Fiziksel sunucuların getirdiği ekstra elektrik maliyetlerine katlanma zorunluluğu ortadan kalkarken, donanım arttırımı ve değişimi gibi zahmetli işlemler de cloud sunucu hizmetleri sayesinde basitleşiyor. Ayrıca, kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına göre özelleştirebildikleri bu hizmetler, esneklik açısından da büyük bir avantaj sunuyor.

EMC VNX ile güçlendirilmiş esnek ve ekonomik Cloud Sunucu hizmetleri, işletmelerin teknolojik altyapılarını güçlendirmelerine ve rekabet avantajı elde etmelerine olanak tanıyor. Hızlı, güvenilir ve ölçeklenebilir bir altyapı sunan bu hizmetler, işletmelerin dijital dönüşüm süreçlerinde önemli bir role sahip olabilir

Cloud Server Hizmetinin Avantajları Nedir?

Cloud Server, sanallaştırma teknolojisini kullanarak yapılandırıldığı için yönetimi ve kaynak değişikliği oldukça hızlı ve kolaydır. Ayrıca fiziksel sunucuların getirdiği ekstra elektrik maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Donanım arttırımı ve değişimi için fiziksel sunucular oldukça zahmetlidir, ancak cloud server hizmetinde bu işlemler çok basittir. Ayrıca cloud server sizin tarafınızdan yapılandırıldığı için dilediğiniz gibi konfigüre edebilirsiniz.

Cloud Server Teslim Süresi Nedir?

Cloud server siparişinizi verdikten sonra mümkün olan en kısa sürede kuruyoruz. Cloud server hizmetinizin kurulumunu yapıyor ve talep ettiğiniz konfigürasyonları ayarlıyoruz. Kurulumu ve talep edilen konfigürasyonları tamamlanana sunucunuz son kez test edilir ve size teslim edilir.

5/5
  114 Kişi Ziyaret Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *