Türkiye’nin En Hızlı ve Güvenilir Fiziksel Sunucuları
Release Date: 7 June 2024 | Updated Date: 7 June 2024

Özel İndirim! Fiziksel Sunucu Kiralama Hizmetinde % 20 İndirim Fırsatı
Tıkla Al! Copy Code
Fiziksel Sunucu Kiralama Kampanyası

Fiziksel Sunucu Kiralama: Performans ve Güvenlikte Zirve

Türkiye’de en kaliteli Fiziksel Sunucu Kiralama hizmetini sunan Kayizer, güncel donanımlarla donatılmış yeni nesil sunucularla benzersiz performans ve hız sunuyor.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Kayizer, 7/24 profesyonel destek hizmeti ile teknik problemlerinize anında çözüm sağlıyor.

Tier III sertifikalı veri merkezimiz, dünya standartlarına uygun altyapısı ile %99.9 Uptime garantisi sunarak projelerinizin kesintisiz devam etmesini sağlıyor.

Fiziksel Server  Kiralama hizmetleri, paylaşımlı hosting kullanmak istemeyen veya yüksek ziyaretçi trafiği nedeniyle performans sorunu yaşayan müşteriler için ideal bir çözüm sunar.

Limitsiz trafik, sınırsız destek ve Windows/Linux işletim sistemi seçenekleri ile projelerinize özel konfigürasyonlar sağlayarak, ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla yanıt veriyor.

Fiziksel Sunucular

Fiziksel Sunucuları

İade Şartlarınız Nedir?

Fiziksel Sunucu Kiralama hizmetlerin de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

Fiziksel Sunuculara Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir Fiziksel Server hizmetine maksimum 100 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

Fiziksel Server Hizmetlerinde Yedekleme Bulunuyor mu?

Fiziksel Server Kiralama hizmetlerinde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır, standart paket özelliklerin de ne yazık ki yedekleme servisi bulunmamakta olup ekstra olarak satın alım esnasında yedekleme tercihinde bulunabilirsiniz.

Fiziksel Server Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

Fiziksel Server Kiralama hizmetlerinde başlıca Kayizer’e ait sunucular üzerinden hizmet verdiği ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

5/5
  48 Kişi Ziyaret Etti

3 responses to “Türkiye’nin En Hızlı ve Güvenilir Fiziksel Sunucuları”

  1. Yılmaz says:

    Kayizer’den kiraladığım fiziksel sunucu sayesinde web sitemin performansı inanılmaz derecede arttı. 7/24 profesyonel destek ekibi sayesinde her türlü sorunu anında çözebiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim!

  2. Behlül says:

    Kayizer’den fiziksel sunucu kiralama hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Yeni nesil sunucularla sağlanan hız ve performans gerçekten etkileyici. 7/24 profesyonel destek ekibi, teknik sorunlara anında çözüm sunuyor. Tier III sertifikalı veri merkezi sayesinde projelerim kesintisiz çalışıyor. Ayrıca limitsiz trafik ve özel konfigürasyon seçenekleri, projelerimin ihtiyaçlarına tam anlamıyla yanıt veriyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

  3. Yıldırım says:

    Kayizer’den kiraladığımız fiziksel sunucularla projelerimizde hız ve performans konusunda büyük bir iyileşme yaşadık. 7/24 destek hizmetleri sayesinde teknik sorunlarımız hızlıca çözülüyor. Kesinlikle tavsiye ederim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *