Türkiye’nin En Hızlı ve Güvenilir Reseller Hosting Hizmeti
Release Date: 7 June 2024 | Updated Date: 7 June 2024

24 Aylık Alımda % 25 İndirim
Tıkla Al! Copy Code
Sınırsız Reseller Hosting Paketlerinde 24 Ay % 25 İndirim Kampanyası

Türkiye’nin En İyi Limitsiz Reseller Hosting Hizmetiyle Tanışın!

Türkiye’nin en hızlı ve güvenilir reseller hosting hizmeti artık elinizin altında!

Limitsiz Reseller Hosting paketleri ile siz de minimum maliyetlerle müşterilerinizin sitelerini güvenle barındırabilirsiniz.

Üstelik 24 aylık alımda %25 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Aylık 75 TL’den başlayan fiyatlarla sunduğumuz hizmetler arasında 10 site barındırma, limitsiz NVMe SSD disk, site başına 2 GB bellek ve 2 Core CPU gibi özellikler bulunuyor.

Her zaman yenilikçi düşünen ve hareket eden ekibimiz, sistemlerimizi güncel tutarak teknolojiye ayak uydurmanızı sağlıyor.

Memnuniyet garantisi kapsamında, hosting hizmetlerinden memnun kalmamanız durumunda 15 gün içinde iade garantisi sunuyoruz. Ayrıca, 7/24 profesyonel destek ekibimiz ile yaşadığınız teknik problemlerde her an yanınızda.

Tier III Sertifikalı Veri Merkezimiz ile %99.9 uptime değeri sunarak, dünya standartlarına uygun güvenilir hizmet veriyoruz. Yeni nesil ve tamamı enterprise seviyesinde donanımlarımız ile Türkiye’nin en hızlı hizmetlerini sağlıyor.

Reseller Hosting

Ücretsiz site taşıma ve ücretsiz günlük yedekleme servislerimiz ile veri kaybınızı minimuma indiriyor.

Limitsiz alt özelliklerimiz arasında terminal erişimi, remote MySQL, Git, NodeJS erişimleri gibi sınırsız imkanlar bulunmaktadır. Limitsiz reseller web hosting paketleri, kullanıcıların başlıca ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulmuştur. Sınırsız e-posta, sınırsız disk, sınırsız trafik ve sınırsız destek ile hiçbir limite takılmadan zirveye kolayca ulaşın!

Reseller Hosting Nedir?

Reseller Web Hosting hizmetleri genel olarak Web Tasarım Ajanslarının, Web Hosting satışı Gerçekleştiren Firmaların kendilerine özel Sunucu ve lisans maliyetlerinden kurtulması adına oluşturulmuş bir hizmettir.

Reseller Web Hosting hizmetlerimiz ile Müşterileriniz ile anlaşmalarınız doğrultusunda özel Paketler oluşturabilir ve müşterilerinize Hosting hizmeti sağlayabilirsiniz.

İnternet Sitelerimi Nasıl Taşırım?

Farklı firmalar üzerinde bulunan internet sitelerinizi taşımaktan memnuniyet sunarız. Maksimum 5GB boyutuna kadar olan 10 siteye kadar internet sitelerinizi taşımamız için Kayizer’le iletişime geçebilirsiniz.

Reseller Hosting Hizmetlerinde Ücretsiz SSL Nasıl Tanımlarım?

Reseller Web Hosting paketlerini satın aldıktan sonra cPanel Kontrol Panelinize giriş yaparak SSL/TLS Status bölümünden SSL Sertifikası tanımlaması yapabilirsiniz.

Daha sonrasında Zorla HTTPS yönlendirmesi aktifleştirmek istiyorsanız Etki Alanları bölümünde domaininiz yanında bulunan tick işaretini işaretleyebilirsiniz.

5/5
  43 Kişi Ziyaret Etti

2 responses to “Türkiye’nin En Hızlı ve Güvenilir Reseller Hosting Hizmeti”

  1. Mehmet Yılmaz says:

    Benim için hosting hizmeti seçmek her zaman zordur, ancak Türkiye’nin En İyi Limitsiz Reseller Hosting Hizmeti ile karşılaştığımda tercihimi hemen yapabildim. Ahmet Bey’in önerisiyle bu hizmeti keşfettim ve gerçekten memnun kaldım. Özellikle hızlı NVMe SSD diskler ve 7/24 sağlanan profesyonel destek benim için kritikti, bu konuda hiç hayal kırıklığına uğramadım. İade garantisi ve Tier III Sertifikalı Veri Merkezi de güvenimi kazanmama yardımcı oldu. Kesinlikle tavsiye ederim!

  2. Mehmet Gökerli says:

    Limitsiz Reseller Hosting paketini aldım ve gerçekten çok memnun kaldım! Sitenin hızı mükemmel, destek ekibi ise her zaman yardımcı. Kesinlikle tavsiye ederim!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *