Güçlü ve Güvenli Kurumsal Mail Çözümü
Release Date: 4 June 2024 | Updated Date: 4 June 2024

Kupon Kodu ile % 5 İndirim!
VIPOYILLIK5 Copy Code

Valid Till: Süresiz

Yeni Üyelere Özel! 1 Yıllık Alımlarda % 5 İndirim!

Kurumsal Mail Hosting

Kurumsal Mail, e-posta süreçlerinizi en verimli ve güvenli şekilde yönetmenizi sağlar.

 Kurumsal Mail

İşletmeniz İçin Güçlü ve Güvenli E-Posta Çözümü

Yüksek disk alanı ve otomatik yedekleme özellikleri sayesinde, şirket e-postalarınız her zaman güvende ve erişilebilir durumda olur. Ücretsiz AntiSpam filtresiyle istenmeyen e-postalardan kurtulurken, yasalara uygun TR lokasyon sunucuları ile verilerinizi koruyun. Ayrıca, ücretsiz WebMail erişimi ile her yerden kolayca maillerinize ulaşabilirsiniz.

Yüksek Güvenlik ve Verimlilikle Kurumsal E-Posta Yönetimi

Kurumsal E-Mail’in avantajlı e-posta hosting paketleriyle ticari operasyonlarınızı, müşteri ilişkilerini ve ekip yönetiminizi kolaylaştırın. Güçlü ve kesintisiz hizmetimiz, mail hesaplarınız için rakipsiz bir performans sunar.

 Kurumsal Mail

Yeni üyelere özel %5 indirim ve VIPOYILLIK5 kupon kodu ile şimdi daha avantajlı!

E-Posta Hosting Nedir?

E-Posta hosting paketleri, özellikle kurumsal firmalar, KOBİ’ler ve start-up’lar için özel olarak oluşturulmuş, sadece e-posta servisi olarak kullanılabilen, hosting servisidir.

Neden E-Posta Hosting Almalıyım?

E-Posta hosting, sahip olduğu gelişmiş mail yönetim özellikleri, yüksek disk alanı ve üst seviye güvenlikli yapısı ile ihtiyacınız olan mail iletişimini en sağlıklı ve kesintisiz olarak yapmanızı sağlar.

Mail Hosting Kimler İçin Uygundur?

Kurumsal mail hosting paketleri, web projelerinde e-posta servisi kullanmak isteyen, işletme içerisinde e-posta iletişimi yapmak isteyen ve firmaların kurumsal imajını arttırmak isteyen tüm kullanıcılar için uygundur.

Maillerimi Nasıl Kullanabilirim?

Maillerinizi dilerseniz WebMail üzerinden ya da Outlook kurulumu yaparak yönetebilirsiniz. E-Posta hosting ile mobil cihazlarınız üzerinden PC başında olmadan da mail alışverişi yapabilir, kişiler, görevler ve notlar gibi özellikleri kullanarak işlerinizi yönetebilirsiniz.

E-Posta Hosting Fiyatları Neye Göre Değişiyor?

E-Posta hosting ücretleri, ilgili paketin mail disk kapasitesine göre değişmektedir. Ayrıca mail hosting fiyatları mail hesap adetlerine bağlı olarak belirlenmektedir.

5/5
  46 Kişi Ziyaret Etti

One response to “Güçlü ve Güvenli Kurumsal Mail Çözümü”

  1. Leyla says:

    kaliteli kurumsal e-posta hizmeti teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *