Kolay ve Hızlı Hazır Site Tasarımı Artık Herkes İçin!
Release Date: 7 May 2024 | Updated Date: 7 May 2024

Harika Tasarım, Düşük Fiyat! % 72 İndirim
Tıkla Al! Copy Code
Kaçırılmayacak % 72 İndirimlerle Hazır Site Tasarım Aracıyla Tanışın!

Kolay ve Hızlı: Hazır Site Tasarımı Artık Herkes İçin!

Kolay ve Hızlı Hazır Site Tasarımı Artık Herkes İçin!

Teknik bilgiye ihtiyaç duymadan bir web sitesi oluşturmak artık çok daha kolay! Hazır Site Tasarım Aracı, sadece 3 adımda web sitenizi yayınlamanıza olanak tanır. İlk adımda, web sitesi türünüzü seçer ve hazır içeriklerin yardımıyla içeriğinizi tamamlarsınız. İkinci adımda ise, beğendiğiniz bir tasarımı seçip özelleştirebilirsiniz. Son adımda ise, işletmenizi dakikalar içinde yayına alabilirsiniz.

Bu tasarım aracıyla %72’ye varan indirimlerden yararlanabilirsiniz. Çeşitli profesyonel tasarımlar arasından seçim yapabilir ve bunları kendi zevkinize göre özelleştirebilirsiniz. Yüzlerce tasarım arasından birini seçip istediğiniz bölümleri değiştirerek, resimler, videolar ve metinler ekleyerek web sitenizi birkaç dakikada hazır hale getirebilir ve yayınlayabilirsiniz. Üstelik yıllık 9,56 dolardan başlayan fiyatlarla bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Hazır Site Tasarım Aracı, sitenizin otomatik olarak akıllı telefonlar ve tabletler gibi farklı cihazlara uyumlu olmasını sağlar. Bu özellik, sitenizin arama motorlarında daha iyi sıralanmasına yardımcı olur. Ayrıca sınırsız sayfa ve içerik oluşturabilir, düzenleyebilir ve yayınlayabilirsiniz. Kişisel veya iş ile ilgili siteler için uygun olan bu araç, otomatik ve anında kurulum sunar. Ayrıca, resimler, videolar ve diğer multimedya içeriklerini kolayca yükleyebilirsiniz.

Kolay ve Hızlı Hazır Site Tasarımı Artık Herkes İçin!

Hazır Site Tasarım Aracı ayrıca birçok faydalı araç ve modül desteği sunar. Modüler yapısı sayesinde istediğiniz objeyi sürükleyip bırakabilir, konumunu ayarlayabilir ve kilitleyebilirsiniz. Ayrıca, geri almak ve yedekten dönmek de çok kolaydır. Ücretsiz periyodik yedekleme hizmetiyle tasarımlarınız ve mailleriniz her zaman güvende olur.

Sitenizle entegre çalışan tümleşik mail ve antispam desteği de sunulur. Bu sayede, e-postalarınızı kolayca yönetebilir ve antispam korumasından faydalanabilirsiniz. Ayrıca, SSD disk altyapısı sayesinde siteniz daha hızlı derlenir ve açılır, böylece ziyaretçilerinize en iyi performansı sunabilirsiniz.

Hazır Site Tasarım Aracı ile web sitenizi oluşturmak ve yönetmek artık herkes için çok daha kolay ve hızlı!

5/5
  152 Kişi Ziyaret Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *