Hazır Web Sitesi Hızla Kurun: Pratik ve Kolay Çözümler
Release Date: 3 June 2024 | Updated Date: 3 June 2024

Yeni Üyelere Özel % 5 İndirim
VIPOYILLIK5 Copy Code

Valid Till: Süresiz

Sadece 1.49 Dolardan Başlayan Fiyatlarla Web Sitenizi Kurun!

Hazır Web Sitesi ile Web Sitenizi Kolayca Kurun ve Yayınlayın

İnternet çağında, bir web sitesi sahibi olmanın önemi her geçen gün artıyor. Ancak, teknik bilgiye sahip olmadan profesyonel bir web sitesi kurmak zor olabilir. İşte tam bu noktada, Alastyr’in Hazır Web Sitesi Aracı devreye giriyor.

Hazır Web Sitesi

Bu etkileyici araç, 200’den fazla ücretsiz tasarım seçeneği ve kullanıcı dostu sürükle-bırak özelliği ile herkesin, kodlama bilgisi olmadan, dakikalar içinde kendi web sitesini kurmasını sağlıyor.

Alastyr’in Hazır Web Sitesi Aracı, kullanıcılara sınırsız sayfa desteği sunarak diledikleri kadar sayfa oluşturma özgürlüğü tanıyor. Modüler sayfa yapısı sayesinde, hazır komponentleri sürükleyip bırakmak kadar basit bir işlemle sitenizi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Ayrıca, tüm siteleriniz periyodik olarak ücretsiz yedeklenir, böylece veri kayıplarından endişe etmenize gerek kalmaz.

Kullanıcı memnuniyeti konusunda da iddialı olan Alastyr, 15 gün içerisinde koşulsuz iade garantisi veriyor. Türkçe dil desteği ve kolay kullanım özelliklerine sahip pratik yönetim paneli ile web sitenizi rahatça yönetebilirsiniz. 7/24 çözüm odaklı ticket desteği ile de her an yanınızda bir profesyonel destek ekibi bulunur.

Hazır Web Sitesi Aracı, web sitesi kurmanın en pratik yolunu sunar. Kodlama ve veritabanı gibi teknik detayları unutun; sitenizi bir puzzle gibi oluşturun. Mobil cihazlar ve tabletlerle %100 uyumlu siteler hazırlayarak milyonlarca ziyaretçiye en iyi sayfa deneyimini yaşatın.

Hazır Site Nedir?

Hazır site aracı, kolay kurulum özelliğine sahip, tasarım ve yazılıma ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde web sitesi kurma sağlayan hazır site yazılımıdır. Siz de en uygun fiyata, pratik bir şekilde web sitesi açmak istiyorsanız, hazır site aracı ile hemen başlayabilirsiniz.

Hazır Site Aracı ile Nasıl Site Kurabilirim?

Hazır site planlarından ihtiyacınıza uygun olanı seçtikten sonra, size özel kontrol paneli üzerinden, tık tıkla site kurulumu yapabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece sitenize özel bir tasarım seçmek ve “Kur” butonuna tıklamak. Dakikalar içinde siteniz yayınlanmaya hazır olacaktır. Web sitesi sahibi olmanın en kolay yolu, hazır web sitesi tasarım aracı ile tek başına şimdi site kur.

Siteme Özel Sayfa Tasarımı Bulabilir miyim?

Hazır site tasarım aracı sektörlere göre kategorilendirilmiş, 200’den fazla sayfa tasarımına sahiptir. Sitenizin içeriğine ya da sektörünüze özel yüzlerce tema içerisinden dilediğinizi seçebilir ve ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Hangi Türde Web Siteleri İçin Uygundur?

Hazır web sitesi aracı ile kişisel web sitesi kurabilir, blog açabilir hatta e-ticaret sitesi ile online satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Farklı Bir Firmadaki Hazır Sitemi Alastyr’a Nasıl Taşırım?

Farklı bir hosting firmasında bulunan hazır sitenizi, Alastyr Hazır Site Kontrol Paneli üzerinden yükleyebilirsiniz.

Mevcut sitenizde yer alan “Yedekleme” özelliği ile sitenizin dosyalarını lokal bilgisayarınıza indirebilir, ardından yeni kontrol panelinizde bulunan “Import” özelliği ile sitenizi Alastyr’a taşıyabilirsiniz. Taşıma konusunda teknik ekibimize 7/24 ulaşarak destek alabilirsiniz.

Hazır Site ile Birlikte Hosting Almam Gerekiyor mu?

Hazır site aracı, sadece sitenizin tasarımını değil aynı zamanda internette yayınlanması. için gerekli barındırma hizmetini de kapsamaktadır. Bu nedenle hosting almanıza gerek yoktur

Hazır Web Sitesi Google ile Uyumlu mudur?

İnternet sitesi kurma aşamalarında yer alan SEO ayarlarını yaparak, sitenizi %100 Google uyumlu olarak optimize edebilirsiniz.

Hazır Site Aracı Alırsam E-Posta Hesabı Açabilir miyim?

Web sitesi kurma aracı ile sadece web sitesi değil aynı zamanda e-posta ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Paket seçimine bağlı olarak 3, 10 ve limitsiz e-posta açma özelliği ile e-posta hesapları oluşturabilirsiniz.

5/5
  36 Kişi Ziyaret Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *