HostLAB VDS Sanal Sunucu En İyi Fiyatlar
Release Date: 17 January 2024 | Updated Date: 18 January 2024

Türkiye Lokasyon VDS Paketlerinde
LABDEDICATED Copy Code

Valid Till: 31 Dec, 2024

İlk Ay 40 TL İndirim

HostLAB VDS Sanal Sunucu En İyi Fiyatlar Türkiye veya Almanya Lokasyon

Sanal Sunu Paketlerinde daha uygun fiyatlı olan Türkiye veya Almanya lokasyon SSD Sanal Sunucu (VDS) paketlerini incelemenizi öneririz.

HostLAB VDS Sanal Sunucu En İyi Fiyatları listeden seçin

Türkiye lokasyon paketlerimizde bulunan ilk ay 40 TL indirim kampanyasından yararlanmak için sipariş adımlarında yukardaki promosyon kodunu kullanabilirsiniz.

Türkiye lokasyon paketlerinde donanım stoklarına bağlı olmak üzere 1-3 saat ila 1-3 gün arasında teslimat sağlanabilmektedir.

Almanya lokasyon paketlerinde aldığınız sunucu yoğunluğa bağlı olarak takip eden 24 saat içerisinde teslim edilecektir.

Teslimat sürelerinin 1-3 saati geçmesi durumunda 7/24 destek ekibi ile teslimatınız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aldığınız Sunucu Aşağıdaki İşletim Sistemleri Kurulabilir.

CentOS 5, 6 ve 7’nin en son sürümleri; Windows Server 2003, 2008, 2012, 2016, 2019; Windows 7, 10 ve sanallaştırma için VMware ESXi ücretsiz olarak sunucunuza kurulabilir.

Sunucu Hızı ve Performansı

Satışını yapmış olduğumuz sunucular en yüksek performans için özel olarak seçilmiştir ve 1 GBit paylaşımsız network üzerinde barındırılmaktadır. Bu bağlamda siz değerli müşterilerimizin en yüksek hızı alabilmesi için gerekli tüm çalışmalar yapılmıştır.

Hizmetleri

Kontrol paneli HostLAB tarafından kurulmakta ve gerekli ayarları yapılmaktadır. Linux için cPanel (deneme lisansı), Plesk Panel ve CentOS Web Panel kurulumları yapmakta.

IP Ücretleri

Türkiye lokasyon dedicated sunucu paketlerinde tek bir kiralık sunucu için 64 adete kadar ekstra IP alımı yapılabilir. Tek IP ücreti aylık 17.90 TL + KDV şeklinde ücretlendirilir.

Almanya lokasyon dedicated sunucu paketlerinde tek bir kiralık sunucu için 6 adete kadar ekstra IP alımı yapılabilir. Tek IP ücreti aylık 59,90 TL + KDV şeklinde ücretlendirilir.

HostLAB VDS

HostLAB Hakkında

2010 yılından bugüne çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş ekibimiz 2012 yılında hosting sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı ve daha sonrasında 2017 yılının Ocak ayında bir araya gelerek %100 yerli sermaye ile HostLAB markasını tescilledi.

Bursa’da kurulan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına aldığı Vergi Levhası, Marka Tescil Belgesi ve Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi ile sektöre başarılı bir giriş yaptı.

2021 yılına kadar gerçek kişi olarak hizmetlerini sürdüren şirketimiz, 2021 yılından itibaren çok ortaklı tüzel bir yapıya geçti ve artık HostLAB Bilişim Teknolojileri A.Ş. olarak hizmet veriyor.

5/5
  218 Kişi Ziyaret Etti

4 responses to “HostLAB VDS Sanal Sunucu En İyi Fiyatlar”

 1. tuncer says:

  ayda 90 tl ye sunucu iyi fiyat
  bu firmaları iyi buluyorsun vipohosting

 2. Mardinli X says:

  VDS nin kralı I9 9900K – 2 CPU
  aylık 440 tl bence güzel

  saygılar cümleten.

 3. Deniz says:

  En İyi VDS Fiyatlar burada teşekkürler vipohosting.

 4. Veli says:

  hızlı kurulum hesaplı fiyat teşekkürler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *