Mükemmel Güçlü ve Limitsiz Web Hosting Hizmeti
Release Date: 6 May 2024 | Updated Date: 29 May 2024

Şimdi Güçlü Web Hosting Hizmeti Alın, % 30 İndirim Fırsatını Kaçırmayın!
Tıkla Al! Copy Code
Web Hosting Kampanyası: Mükemmel Siteler İçin Güçlü Hosting, İndirim Fırsatıyla!

Güçlü ve Limitsiz Web Hosting Hizmetiyle Mükemmel Web Siteleri Oluşturun

Web siteleri günümüzde işletmelerin dijital varlıkları olarak büyük önem taşıyor. Bir web sitesi oluştururken Limitsiz Web Hosting hizmeti seçmek, sitenizin hızlı, güvenli ve kesintisiz bir şekilde çalışmasını sağlamak açısından kritik bir adımdır.

Hosting.com.tr yenilikçi yaklaşımımızla her zaman en iyisini sunmaya odaklanıyor. Güçlü altyapısı ve uzman ekibimi, size mükemmel bir deneyim yaşatmak için çalışıyor. Sunduğu hizmetlerle müşterilerinin beklentilerini aşarak, güven ve başarı sağlıyor. Sınırsız olanaklarla dolu bir dünyada, bizimle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün.

Güçlü ve Limitsiz Web Hosting Hizmeti

İşte size mükemmel web siteleri oluşturmak için güçlü ve limitsiz hosting hizmeti sunan bir paketin detayları:

SINIRSIZ Kaynaklar ve Full Flash Storage Bu hosting paketi, sınırsız kaynaklar ve full flash storage ile gelir. Bu sayede sitenizin ihtiyaç duyduğu tüm kaynaklara sahip olabilir ve hızlı bir şekilde veri erişimi sağlayabilirsiniz.

Platinum Yeni Nesil CPU ve Failover&Cluster Sistem Platinum yeni nesil CPU ile sitenizin performansını artırabilir ve failover&cluster sistem ile yedekli ve güvenli bir hosting altyapısına sahip olabilirsiniz.

Ücretsiz .COM.TR Domain ve Diğer Avantajlar Bu hosting paketi, ücretsiz .COM.TR domain, 3 site barındırma, sınırsız SSD disk, sınırsız trafik, sınırsız e-posta, 2 core CPU, 2 GB RAM, ücretsiz SSL ve ücretsiz Cloudflare CDN gibi birçok avantaj sunar.

WP Siteleri için Hız Artışı Yeni Nesil CloudLinux ve Accelerate WP ile WordPress siteleriniz çok daha hızlı çalışır. Accelerate WP eklentisi, WordPress sitenizin tüm bileşenlerini önbellekleyerek hızlı bir performans sunar.

Site Optimizasyon ve PHP X-Ray Sayfa önbellekleme, görsel önbellekleme, CSS ve JS önbellekleme, lazy load önbellekleme gibi optimizasyonlarla sitenizin performansını artırabilirsiniz. Ayrıca, PHP X-Ray özelliği sayesinde site sağlığınızı detaylı bir şekilde kontrol edebilir ve optimize edebilirsiniz.

Mükemmel Güçlü ve Limitsiz Web Hosting Hizmeti

Bu güçlü ve limitsiz web hosting hizmeti ile mükemmel web siteleri oluşturmak artık çok daha kolay ve etkili.

İşletmenizin dijital varlıklarını en iyi şekilde yönetmek ve kullanıcı deneyimini maksimum seviyeye çıkarmak için bu hosting paketini değerlendirebilirsiniz.

Beklentinizi Fazlasıyla Karşılayacak Güçlü Limitsiz Web Hosting

Limitsiz Web Hosting hizmetimizde öne çıkan benzersiz avantajlar.

Ücretsiz SSL

Google gibi arama motorları SSL hizmetini sıralama ölçütü olarak kullanır. Ücretsiz SSL hizmeti, sitenizin arama motorlarında yükselmesine yardımcı olur.

Ücretsiz Taşıma Desteği

Web sitenizi, eski sunucudan Hosting.com.tr sunucularına taşımak sizin için zahmetli olabilir. Siteniz teknik ekibimiz tarafından ücretsiz ve sorunsuz taşınır.

Ücretsiz Yedekleme

Hosting.com.tr sunucuları haftalık olarak yedeklenir. Herhangi bir veri kaybında 1-7 gün arasında oluşturulmuş olan en son yedek ile siteniz tekrar aktif hale gelir.

Güvenli Sunucu Platformu

Sunucularımızı sürekli izliyor ve olası problemleri önceden tespit edip engelliyoruz. Bu sayede aldığınız hosting hizmeti kesintisiz ve yedeklidir.

Türkçe cPanel veya Plesk Kontrol Paneli

Hosting hizmetiniz, güvenilir ve tüm dünyada yaygın olarak kullanılan cPanel veya Plesk kontrol paneli ile kolaylıkla yönetilir.

Limitsiz Özellikler

Disk, Trafik, Mail Kutusu, Veritabanı, Subdomain, FTP Kullanıcısı gibi kaynaklar limitsizdir. Limit aşımı endişesi yaşamadan sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Tek Tıkla Otomatik Script Kurulumu

WordPress, Opencart, Laravel 300 adet script en son tek tıklama ile kontrol panelinden dakikalar içinde yüklenir.

Spam ve Virüs Koruması

Tüm sunucularımız AntiSpam Gateway arkasındadır. Bu sayede iletileriniz spam klasörüne düşmez ve direkt olarak inbox kutusuna iletilir.

Hosting Destek Hizmeti

7/24 Teknik Destek
Yardıma ihtiyacınız olduğu anda 444 85 56 numaları telefonumuzdan veya ticket sistemimizden 7/24 kesintisiz destek sağlanır.

Limitsiz Web Hosting (Web Hosting) Nedir?

Web Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır.

İnternette bir web sitesi yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet hatlarına yüksek hızlı bağlantısı olan, yüzlerce ziyaretçiye aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediği dosyaların barındırılması gerekir. Web sitesine ait dosyaları barındıran ve internet erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veriyi saklama, barındırma ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Windows Hosting Nedir?

Windows Hosting, Microsoft firması tarafından yayınlanmış bir sunucu yazılımı sayesinde ASP, ASP.NET, .NETCORE teknolojileriyle %100 uyumlu bir şekilde çalışabilen bir hosting hizmeti çeşitidir. En uyumlu veritabanı Microsoft MSSQL’dir.

5/5
  94 Kişi Ziyaret Etti

2 responses to “Mükemmel Güçlü ve Limitsiz Web Hosting Hizmeti”

  1. Else Host says:

    %30 indirimli host alındı.
    faydalı sitesi teşekkürler.

  2. Osman KA says:

    Limitsiz Web Hosting indirim teşekkürler vipo

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *