Mükemmel Performans ve Ekonomik Fiyatlarla VDS Server
Release Date: 1 December 2023 | Updated Date: 7 June 2024

% 20'ye Varan İndirim Kuponu ile Hemen VDS Kiralayın!
Tıkla Al! Copy Code
Şimdi Al, % 20'ye Varan İndirim Fırsatlarından Yararlan!

Ekonomik ve Yüksek Performanslı VDS Server: Kayizer ile Farkı Yaşayın

Düşük performanslı VDS sunucularından sıkıldınız mı?

Kayizer ile performans farkını yaşamanın zamanı geldi!

Yüksek performanslı ve ekonomik VDS paketleri ile projelerinizi kusursuzca yönetebilir, Intel E5-2699 v4 serisi işlemci, DDR4 RAM ve RAID-10 Enterprise SSD Disklerle donatılmış sunucuların gücünden faydalanabilirsiniz.

Kayizer, 3 aylık alımlarda %5, 6 aylık alımlarda %10 ve yıllık alımlarda %20 indirim fırsatları sunarak, mükemmel performansı uygun fiyatlarla sunuyor.

Türkiye’nin en iyi VDS kiralama hizmetini sağlamakla gurur duyuyoruz. Güncel donanımlarımız, yeni nesil teknolojiler ve tamamı Enterprise seviyesinde olan ekipmanlarımız ile Türkiye’nin en hızlı hizmetlerini sağlıyoruz.

Tier III sertifikalı veri merkezimiz ile %99.9 uptime garantisi sunuyor ve 7/24 profesyonel destek ekibimiz ile teknik problemlerinizi çözüyoruz.

VDS, yani Virtual Dedicated Server, sanal sunucu dünyasında yüksek performans ve güvenilirlik arayanlar için ideal bir seçimdir. Her bir VDS sunucu, kendine ayrılan alan dışına çıkmadan çalışır ve kaynaklarını diğer VDS sunucularıyla paylaşmaz.

VDS Server

Bu özellikler, VDS sunucuların yüksek performans sağlamasını ve ekonomik fiyatlarla sunulmasını mümkün kılar.

Kayizer’in sunduğu yüksek performanslı Linux ve Windows VDS sunucuları, ekonomik fiyatlandırma politikası ile sizlere sunulmaktadır.

Tam 1Gbit/s port hızı, yüksek uptime oranı ve limitsiz aylık trafik gibi özellikler, sanal sunucunuz üzerinde keyifli bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur.

Düşük ping değerlerine sahip sanal sunucu kiralama hizmetimizle hemen başlayın ve canlı destek departmanımızdan ücretsiz destek alın. Projenize özel konfigürasyonlar ile VDS sunucularınızı tam ihtiyacınıza göre şekillendirebilirsiniz.

Kayizer ile ekonomik fiyatlarla performanslı VDS sunucu kiralayın ve projelerinizi sorunsuzca yönetin!

VDS Server Nedir?

VDS (Virtual Dedicated Server) sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir.

Ekonomik VDS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

VDS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının VDS Server içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

VDS Sunucu Hizmetlerinde Kullanılan Disk Nedir?

VDS Sunucu hizmetlerimiz de SSD ve Enterprise SSD disk kullanmakta, HDD yerine bu diskleri tercih etme sebebimiz Server hizmetleriniz içerisinde 20 kat ve daha üzeri seviyede hız artışına sebep olduğu kadar güvenilir olmasıdır.

VDS Sunucularla Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir VDS Sunucu hizmetine maksimum 15 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

VDS Sunucu Hizmetlerinde Yedekleme Bulunuyor mu?

VDS Sunucu hizmetlerinde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır, standart paket özelliklerimiz de ne yazık ki yedekleme servisi bulunmamakta olup ekstra olarak satın alım esnasında yedekleme tercihinde bulunabilirsiniz.

VDS Sunucu Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

VDS Sunucu hizmetlerinde başlıca Kayizer’e ait sunucular üzerinden hizmet verdiği ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermektedir.

VDS Sunucu Hizmetlerindeki Limitsiz Trafik Nedir?

VDS Sunucu hizmetlerinde belirtmiş olduğu Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak VDS Server hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limiti anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır.

Detaylı bilgi için hizmet sözleşmemizi gözden geçirmenizi öneririz.

İade Şartlarınız Nedir?

VDS Server hizmetlerin de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

5/5
  372 Kişi Ziyaret Etti

One response to “Mükemmel Performans ve Ekonomik Fiyatlarla VDS Server”

  1. Fatma says:

    14 Tl Hosting yeni başlayanlar için mükemmel hesaplı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *