Sınırsız Hosting ile Güçlü ve Kesintisiz Web Deneyimi
Release Date: 1 June 2024 | Updated Date: 1 June 2024

Yeni Üyelere Özel % 5 İndirim Kuponu
VIPOYILLIK5 Copy Code

Valid Till: Süresiz

Bahara Özel Sepette Net % 40'a Varan İndirimler!

Web Projeleriniz İçin En İyi Sınırsız Hosting Çözümleri

Kaçırılmayacak bu fırsat için hemen sınırsız hosting paketlerimizi inceleyin ve web projelerinizi bir adım öteye taşıyın!

Sınırsız Hosting

Web projeleriniz için güçlü, kesintisiz ve yüksek performanslı bir hosting çözümü mü arıyorsunuz?

İşte karşınızda sınırsız hosting paketlerimiz! Sınırsız trafik, sınırsız e-posta ve %200 CPU kullanımı ile web projelerinizi bir arada yönetmenin en etkili yolu. Yüksek performanslı All Flash SSD depolama ile projelerinizin hızına hız katın.

Alastyr’da , tüm hosting paketlerinde ücretsiz SSL sertifikası ile güvenliğinizi de sağlıyor.

Yeni üyelere özel en az 1 yıllık alımlarda %5 indirim avantajından yararlanarak hem bütçenizi koruyun hem de projelerinizi profesyonel bir altyapı ile hayata geçirin. İhtiyacınız olduğunda 7/24 profesyonel destek ekibimiz bir tık uzağınızda!

15 gün koşulsuz iade garantisi ile memnun kalmadığınız takdirde, hiçbir soru sorulmadan iade edebilirsiniz.

Ayrıca, yedekli sunucu ortamı sayesinde kesintisiz hizmet almanın keyfini çıkarın.

Tek tıkla yüzlerce ücretsiz script kurulumuyla, web sitenizi dakikalar içinde yayına alabilirsiniz. İster blog, ister e-ticaret, isterse de CMS kurulumları için kullanın, her şey sizin elinizde.

Hosting Nedir?

Hosting, web projelerinizin tüm dosyalarının barındırıldığı, 7/24 kesintisiz çalışan sunucular üzerinden servis sağlayan web barındırma hizmetidir. Bir web sitesi açmak istediğinizde, alan adı ile birlikte web hosting satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir.

Sınırsız Hosting Nedir?

Hosting paketleri kullanım amaçlarına göre farklı özelliklere sahiptir.

Bunlardan biri de sınırsız hosting paketleridir. Sınırsız hosting, tüm web sitelerinizi bir web hosting paketi altında yayınlamanızı sağlayan hosting paketleridir.

Birden fazla web sitesi yönetiyorsanız, her bir site için ayrı bir hosting almak yerine, sınırsız disk ve trafik özelliğine sahip limitsiz hosting paketlerini tercih edebilirsiniz.

Hosting Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hosting satın alma işlemi yapmadan önce mutlaka web sitenizin ihtiyaçlarını detaylı bir şekilde belirlemeniz gerekmektedir.

Sitenizi yazılım altyapısı, veritabanı ihtiyacı, alacağı tahmini trafik, site dosyalarınızın (yazılım dosyaları, görseller, videolar…vb) disk ihtiyacını belirleyerek web hosting paketinizi seçmeli ve hosting alma işlemini tamamlamalısınız.

Hosting seçimi yaparken ayrıca, hosting firması tarafından verilen teknik destek hizmeti de önemli bir kriterdir.

Hosting yönetimi sırasında yaşayacağınız olası sorunların giderilmesi, farklı konularda destek alınması projenizin devamlılığı açısından önemlidir. Alastyr hosting paketlerini tercih ederek, 7/24 teknik destek hizmetimizden faydalanabilirsiniz..

5/5
  42 Kişi Ziyaret Etti

One response to “Sınırsız Hosting ile Güçlü ve Kesintisiz Web Deneyimi”

  1. Demet says:

    Sepette %40 senelik %5 baya güzel indirim
    teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *