Türkiye’nin En Hızlı ve Ucuz cPanel Hosting Hizmeti
Release Date: 1 December 2023 | Updated Date: 7 June 2024

Eko Starter Paketi Şimdi % 35 İndirimli + Ücretsiz Domain!
Tıkla Al! Copy Code
36 Aylık Alımlarda % 35 İndirim ve Ücretsiz .com.tr Domain!

Web Sitenizi En Ucuz cPanel Hosting Fiyatlarıyla Barındırın!

Günümüzde web sitenizin hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde barındırılması büyük önem taşıyor. İşte tam bu noktada ucuz hosting paketleri devreye giriyor. NVMe SSD altyapısı ile donatılmış sunucularımız, limitsiz aylık ziyaretçi desteği ve özel optimizasyon seçenekleri sayesinde Türkiye’nin en hızlı web hosting hizmetini minimum maliyetle sunuyor.

Ucuz cPanel Hosting

Eko Starter Paketi ile sadece aylık 13 TL gibi cazip bir fiyatla web sitenizi barındırabilirsiniz. Üstelik 36 aylık alımlarda %35 indirim fırsatı ve ücretsiz .com.tr domain avantajı da cabası! Hem uygun fiyat hem de yüksek kalite arayanlar için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kayizer, yenilikçi yaklaşımıyla sistemlerini sürekli güncel tutuyor, teknolojinin gerektirdiği tüm yeniliklere ayak uyduruyor. Memnuniyet garantisi kapsamında, hizmetlerinden memnun kalmamanız durumunda 15 gün içinde iade imkanı sağlıyor.

Profesyonel destek ekibi 7/24 hizmetinizde olup, yaşadığınız teknik problemleri hızla çözüme kavuşturuyor.

Kayizer, Tier III sertifikalı veri merkezimiz ile dünya standartlarına uygun %99.9 uptime değeri sunuyor, yeni nesil donanımlarıyla Türkiye’nin en hızlı hizmetini sağlıyor. Ücretsiz site taşıma ve günlük yedekleme hizmetlerimizle de verilerinizi güvenle barındırıyor.

Kayizer, Ucuz Web Hosting paketleri, kullanıcıların başlıca ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş olup, sınırsız e-posta, disk, trafik ve destek gibi avantajlar sunmaktadır. Memnun kalmamanız durumunda, 7 gün içerisinde iade imkanı sağlıyor ve talebinize istinaden hizmetinizi sorunsuzca iptal ediyor.

Güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı hosting çözümleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Web sitenizi Kayizerle zirveye taşıyın!

Ucuz cPanel Hosting Nedir?

Hiç bir limite takılmamanız adına özenle oluşturulmuş Ucuz cPanel Hosting hizmetleri ile, kullanım kolaylığı, optimizasyon özgürlüğü ve Dünya genelinde en çok tercih edilen cPanel kontrol paneli kullanılarak sunulmaktadır.

İade Şartlarınız Nelerdir?

Ucuz Web Hosting hizmetlerinden memnun kalmaz iseniz koşulsuz, şartsız 15 gün içerisinde hizmetinizi iade edebilirsiniz. İade politikaları ile detayları için mutlaka Hizmet Sözleşme’mizi gözden geçiriniz.

İnternet Sitelerimi Nasıl Taşırım

Kayizer, farklı firmalar üzerinde bulunan internet sitelerinizi taşımaktan memnuniyet sunar. Maksimum 5GB boyutuna kadar olan 10 siteye kadar internet sitelerinizi taşımamız için iletişime geçebilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı Nasıl Alırım?

Ücretsiz Alan Adı kampanyası kapsamında Ucuz Web Hosting paketlerinin alt kısmında bulunan Ücretsiz Domain seçeneğine tıklayarak hangi süre için hangi Alan Adını ücretsiz alabileceğinizi görebilirsiniz. Satın alım esnasında ücretsiz domaininizi seçebilirsiniz.

5/5
  352 Kişi Ziyaret Etti

One response to “Türkiye’nin En Hızlı ve Ucuz cPanel Hosting Hizmeti”

  1. semra says:

    6 tl ye hosting mi olur. gerçekten varmış

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *