Ucuz VPS Sunucu ile Üstün Performans ve İndirim Fırsatları
Release Date: 7 June 2024 | Updated Date: 7 June 2024

VPS Sunucu Kiralama için Özel İndirim
Tıkla Al! Copy Code
3, 6 ve 12 Aylık VPS Kiralama Paketlerinde Büyük İndirimler!

Ucuz VPS Sunucu ile Kesintisiz ve Hızlı İnternet Deneyimi

Geleneksel Paylaşımlı Hosting hizmetlerinden memnun olmayan ya da artan ziyaretçi trafiği nedeniyle daha stabil ve hızlı bir barındırma çözümü arayan kullanıcılar için VPS Sunucu Kiralama hizmetimiz ideal bir seçenek sunmaktadır.

Bu hizmetle birlikte internet siteniz, yüksek ziyaretçi sayılarında bile performans sorunları yaşamadan kusursuz bir şekilde çalışır.

Sunucu kiralama paketleri çeşitli indirim fırsatları ile daha da cazip hale gelmektedir.

3 aylık alımlarda %5, 6 aylık alımlarda %10, yıllık alımlarda ise %20 indirim fırsatlarıyla bütçenizi koruyabilirsiniz.

Aylık yalnızca 52 TL’den başlayan fiyatlarla sunulan bu hizmet, çeşitli işletim sistemlerini desteklemektedir:

Windows 10, Windows 11, Windows 2022, Windows 2019, Windows 2016, Windows 2012R2, FreeBSD 13, AlmaLinux 8, AlmaLinux 9, CentOS 8, CentOS 7, Debian 8, Debian 10, Debian 11, Rocky 8, Rocky 9, Ubuntu 22, Ubuntu 20, ve Ubuntu 18.

VPS Sunucu

Eğer hangi VPS Sunucu Kiralama paketinin sizin için en uygun olduğunu bilmiyorsanız, Kayizer‘in uzman ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Performans problemi yaşamadan, daha yüksek ziyaretçi sayılarında bile sitenizi kusursuz şekilde barındırmak artık çok kolay.

VPS Server Nedir?

VPS sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir.

Ekonomik VPS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

VPS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının VPS Server içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

VPS Serverlara Maksimum Ne kadar IP Tanımlanabilir?

Her bir VPS Server hizmetine maksimum 15 adet ipv4 tanımlanabilmektedir.

VPS Server Hizmetlerindeki Limitsiz Trafik Nedir?

VPS Server hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir,

ancak VPS Server hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır. Detaylı bilgi için hizmet sözleşmemizi gözden geçirmenizi öneririz.

VPS Server Hizmetlerinizde kullandığınız Lokasyon Neresidir?

VPS Server hizmetlerinde başlıca Kayizer’e ait sunucular üzerinden hizmet verdiği ve Ping oranlarının düşük olmasını yani sunucularınızda ve web sitelerinizde gecikme yaşamamanız adına Türkiye lokasyon olarak hizmet vermekteyiz.

İade Şartlarınız Nedir?

VPS Server hizmetlerimiz de Siber Suç gibi durumlar işlenebildiği ve bu tarz durumların yıllar sonra bile karşımıza çıkabildiği için ne yazık ki iade bulunmamaktadır.

5/5
  44 Kişi Ziyaret Etti

2 responses to “Ucuz VPS Sunucu ile Üstün Performans ve İndirim Fırsatları”

  1. Aylin Kaya says:

    Ucuz VPS Sunucu hizmeti gerçekten mükemmel! Yüksek trafikli siteler için kesintisiz bir deneyim sunuyor ve indirimli fiyatlarıyla bütçeyi de koruyor. Windows 10 üzerinde sorunsuz çalıştı, özellikle teknik destekleri çok hızlı ve profesyonel. Kesinlikle tavsiye ederim!

  2. Avis says:

    55 tl ye vds harika vipohosting sen bu işi yapıyorsun ..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *