Uygun Fiyatlı ve Güçlü Ucuz Hosting Çözümleri
Release Date: 1 June 2024 | Updated Date: 1 June 2024

% 5 İndirimle Başlayın!
VIPOYILLIK5 Copy Code

Valid Till: Süresiz

Yeni Üyelere Özel 1 Yıllık Alımlarda %5 İndirim!

Ucuz Hosting

Web Projeleriniz İçin Güçlü ve Uygun Fiyatlı Çözümler

Ucuz hosting paketleri, özellikle başlangıç seviyesindeki web projeleri için en ideal web barındırma çözümüdür. Uygun fiyatlı hosting paketlerimiz ile ilk adımı şimdi atarak, projenizi güçlü bir şekilde başlatabilirsiniz.

Ucuz Hosting

En Ucuz Hosting Fiyatları:

  • Linux ve Windows platform seçenekleri
  • 15 gün %100 iade garantisi
  • 7/24 profesyonel teknik destek

Yeni üyelere özel tüm hosting paketlerinde en az 1 yıllık alımlarda %5 indirim sunuyoruz. İndirimden yararlanmak için “VIPOYILLIK5” kupon kodunu kullanabilirsiniz.

Proje Maliyetlerinizi Minimuma İndirin

Web projelerinin en önemli gider kalemlerinden biri web barındırma servisleridir. Bütçenizin büyük bir kısmını hosting veya sunucu hizmetlerine ayırmak zorunda kalmak, özellikle başlangıç seviyesindeki projeler için büyük bir külfet oluşturabilir.

Ucuz hosting paketlerimiz, web dünyasıyla ilk defa tanışacak veya düşük bütçelerle büyük hedefler gerçekleştirecek kullanıcılar için güçlü bir basamak sunar. En ucuz hosting fiyatlarıyla, proje bütçenizi daha verimli kullanarak devamlılığınızı sağlayabilir ve gelecekteki başarıların önünü açabilirsiniz.

Ekonomik Hosting Nedir?

Ekonomik  hosting, sunucu kaynakları diğer standart hosting paketlerine göre sınırlandırılmış, en fazla iki web sitesi barındırılabilen ekonomik hosting paketleridir.

Ekonomik Hosting Özellikleri Nelerdir?

Alastyr ekonomik hosting servisinde üç farklı paket bulunmaktadır. Piko pakette 1 web sitesi barındırma ve 512 MB disk alanı yer almaktadır.

Nano pakette 1 adet web sitesi barındırma ve 1 GB disk alanı yer almaktadır. En üst paket olan Mikro pakette ise 2 adet site barındırma ve 2 GB disk alanı yer almaktadır.

Ekonomik Hosting Paketleri ile WordPress Kurabilir miyim?

Tüm paketlerimizde olduğu gibi Ekonomik hosting paketlerimizde de cPanel ve Plesk Panel bulunmaktadır. Sitenizi WordPress ile kurmak istiyorsanız, cPanel ya da Plesk Panel üzerinden tek tıkla WordPress sitenizi kurabilirsiniz.

5/5
  38 Kişi Ziyaret Etti

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *